#1 Nieistnienie

Blog, który czytacie został stworzony ad hoc przez Wroubelka, czyli mnie. Jego celem jest wyjaśnienie, co stało się z innym blogiem, prowadzonym przez niejaką Madame Sensitive. Piszę te słowa, bo uważam, że czytelnikom takie wyjaśnienie po prostu się należy.

Blog Sensitive istniał od czerwca 2015 i był czytany przez wiele osób. Autorka opisywała na nim swoje przemyślenia dotyczące własnego stylu życia, diety, biegania, seksu, nienawiści w Internecie i innych tematów. W grudniu poznała mnie. Dodała na mój temat notkę „Dopamina”, później zaś pozwoliła mi na wstawienie pierwszej części mojego opowiadania „Tryptyk Sylwestrowy”, opisującego nasze pierwsze spotkanie. 22 lutego 2016 skasowała z bloga wszystkie posty i komentarze, następnie zaś wstawiła pustą notkę o tytule „Nieistnienie”.

Krótki, acz żywiołowy związek Wroubelka z Madame Sensitive zakończył się w dniu dzisiejszym. Piszę te słowa dość późnym wieczorem, po długim dniu, w stanie znacznego zmęczenia, nie będę się więc teraz nad nim rozwodził. Tak czy owak, wspomniane moje opowiadanie „Tryptyk Sylwestrowy” zapewne pojawi się tutaj, bo włożyłem w nie wiele wysiłku i nie chcę, by zginęło. Stanowi całkiem dobry kawałek prozy i jako takie zasługuje na publikację 😉 Dalsze dwie części nie zostaną dopisane.

Do następnego wpisu zatem!

Reklamy