#9b Wroubelek rekrutuje!

STAN: REKRUTACJA OTWARTA

Wroubelek rekrutuje ponownie! Dołącz do elitarnego jednoosobowego zespołu! Już dziś aplikuj na stanowisko:

DZIEWCZYNA WROUBELKA

Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane — szybko je zdobędziesz!

Jak zwykle, coś do posłuchania: „L’isle joyeuse” Debussy’ego (wyk. de Larrocha). Oficjalnie uznaje się, że to po prostu utworek zainspirowany jednym z obrazów Watteau. Istnieje jednak teoria, że tytułową wyspą szczęścia wcale nie była ta z obrazu, a zgoła inna wyspa, na której to Debussy spędził uroczo trochę czasu… youtu.be/2AjUQ2Ye180

Jesteś idealną kandydatką, bo…

 1. Jesteś ateistką. Być może nigdy nie należałaś do żadnej wspólnoty religijnej (jak ja), być może wystąpiłaś lub planujesz z takowej wystąpić.
 2. Jesteś adipofilką. Podnieca Cię erotycznie kilka spośród bodźców opisanych w moim artykule.
 3. Wyglądem pasujesz do opisu z artykułu. Być może ważysz trochę mniej niż 110 kg, ale stawanie się coraz bardziej puchatą Cię podnieca, a przy tym dobrze Ci wychodzi! Urodziłaś się między rokiem 1992 a 2002. Masz 170–178 cm wzrostu.
 4. Mamy wspólne zainteresowania i spojrzenie na świat. Moje zainteresowania to: muzyka poważna, matematyka dyskretna, programowanie, języki obce (różne, chodzi o samą ideę ich poznawania), filozofia (Koło Wiedeńskie), podróże, teatr (sztuki, które mają coś do powiedzenia na aktualne tematy). Twoje zainteresowania od wielu lat są niezmienne a w niektórych spośród wymienionych dziedzin zdobywasz profesjonalne wykształcenie. Lubisz swój zawód i lubisz o nim rozmawiać.
 5. Rozumiesz, że różnica poglądów nie oznacza od razu konfliktu a dyskusja nie równa się kłótni. Traktujesz wymianę poglądów jako metodę wspólnego dochodzenia do prawdy a nie wyrażania swoich emocji (pozytywnych lub negatywnych). Umiesz i lubisz dyskutować na różne tematy.
 6. Wyznajesz zasadę, że „nie ma szczęścia dla człowieka, jeśli się nim z innym podzielić nie może”. Nie zachowujesz swojego szczęścia tylko dla siebie. Stronisz od ludzi, którzy używają swoich sukcesów do zaleczania kompleksów lub do uprawiania propagandy sukcesu.
 7. Wiesz o tym, że wróble mają sokoli wzrok, zatem dostrzegą każdą Twoją zaletę, bez konieczności jej eksponowania.
 8. Zdajesz sobie sprawę z tego, że dobrze być choć w minimalnym stopniu pobłażliwym wobec błędów bliskiego człowieka i nie traktować ich jako okazji do zatriumfowania nad nim.
 9. Być może lubisz zwierzęta domowe, lecz nie masz fiksacji na ich punkcie, a Twoim pomysłem na komplement nie jest wyznanie: „Jesteś na równi z moim kotem”.
 10. Zgadzasz się, że są ważniejsze cechy mężczyzny niż grubość jego portfela i członka, nawet jeżeli u danego osobnika obydwie te liczby są astronomicznie ogromne.
  — Czym się różnią: Wroubelek i ważka?
  — Wrou. ma jeszcze móżdżek prócz ptaszka.

Nawet jeśli któreś z tych punktów do Ciebie nie pasują, daj nam szansę się poznać. Opowiedz mi coś o sobie: wroubelek@onet.pl. Z zasady odpowiadam na każdą wiadomość.

Ćwir,

🐦

Wrou.

Reklamy