#9b Wroubelek rekrutuje!

2019.01.08: REKRUTACJA ZAMKNIĘTA, OGŁOSZENIE NIEAKTUALNE!

Wroubelek rekrutuje ponownie! Dołącz do elitarnego jednoosobowego zespołu! Już dziś aplikuj na stanowisko:

DZIEWCZYNA WROUBELKA

Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane — szybko je zdobędziesz!

Jak zwykle, coś do posłuchania: „L’isle joyeuse” Debussy’ego (wyk. de Larrocha). Oficjalnie uznaje się, że to po prostu utworek zainspirowany jednym z obrazów Watteau. Istnieje jednak teoria, że tytułową wyspą szczęścia wcale nie była ta z obrazu, a zgoła inna wyspa, na której to Debussy spędził uroczo trochę czasu… youtu.be/2AjUQ2Ye180

Jesteś idealną kandydatką, bo…

  1. Jesteś ateistką. Być może nigdy nie należałaś do żadnej wspólnoty religijnej (jak ja), być może wystąpiłaś lub planujesz z takowej wystąpić.
  2. Jesteś adipofilką. Podnieca Cię erotycznie kilka spośród bodźców opisanych w moim artykule.
  3. Wyglądem pasujesz do opisu z artykułu. Być może ważysz trochę mniej niż 110 kg, ale stawanie się coraz bardziej puchatą Cię podnieca, a przy tym dobrze Ci wychodzi! Urodziłaś się między rokiem 1992 a 2002. Masz 170–178 cm wzrostu.
  4. Mamy wspólne zainteresowania i spojrzenie na świat. Moje zainteresowania to: muzyka poważna, ogólnie nauki ścisłe (m.in. programowanie), języki obce (dowolne, chodzi o samą ideę ich poznawania), filozofia (Koło Wiedeńskie, logiczny empiryzm), podróże, teatr (sztuki, które mają coś do powiedzenia na aktualne tematy). W niektórych spośród wymienionych dziedzin zdobywasz profesjonalne wykształcenie, na przykład studiujesz na akademii muzycznej lub na politechnice, lub masz inną, ciekawą specjalizację. Lubisz swój zawód i lubisz o nim rozmawiać.
  5. Rozumiesz, że różnica poglądów nie oznacza od razu konfliktu a dyskusja nie równa się kłótni. Traktujesz wymianę poglądów jako metodę wspólnego dochodzenia do prawdy a nie wyrażania swoich emocji (pozytywnych lub negatywnych). Umiesz i lubisz dyskutować na różne tematy.
  6. Wyznajesz zasadę, że „nie ma szczęścia dla człowieka, jeśli się nim z innym podzielić nie może”. Nie zachowujesz swojego szczęścia tylko dla siebie. Stronisz od ludzi, którzy używają swoich sukcesów do zaleczania kompleksów lub do uprawiania propagandy sukcesu.
  7. Wiesz o tym, że wróble mają sokoli wzrok, zatem dostrzegą każdą Twoją zaletę, bez konieczności jej eksponowania.
  8. Zdajesz sobie doskonale sprawę z tego, że dobrze być choć w minimalnym stopniu pobłażliwym wobec błędów bliskiego człowieka i nie traktować ich jako okazji do zatriumfowania nad nim.
  9. Być może lubisz zwierzęta domowe, lecz nie masz fiksacji na ich punkcie, a Twoim pomysłem na komplement nie jest wyznanie: „jesteś na równi z moim kotem”.
  10. Wiesz, że są ważniejsze cechy mężczyzny niż grubość jego portfela i członka, nawet jeżeli u danego osobnika obydwie te liczby są astronomicznie ogromne.

Opowiedz mi coś o sobie: wroubelek@onet.pl. Z zasady odpowiadam na każdą wiadomość.

🐦
Wrou.

Reklamy